ATAWA Z LANTÍKOVA

  • Volací jméno: Gina
  • Datum narození: 19.1.2010
  • Plemeno: border kolie
  • Pohlaví: fena
  • Barva: černobílá s pálením

Matka: ATTILA Z Ohromujícího světa                           Otec: COOL WITH Bohemia Alké


ZDRAVOTNÍ TESTY:
CEA DNA normal po rodičích                                         TNS DNA normal testována                                           NCL DNA normal testována                                         MDR1 DNA normal testována
DKK 0/0 - MVDr. Ekr
DLK 0/0 - MVDr. Ekr
OCD - nepostižena - MVDr. Ekr
CEA/PRA negativní 2011, 2014 - MVDr. Beránek
GLAUKOM negativní 2011, 2014 - MVDr. Beránek     Prostá dědičných očních vad - 2011, 2014 MVDr. Beránek


ZKOUŠKY A VÝSTAVY:
ZVOP
HWT CS
Trial 1 dle IHT 1 CS - 3. místo (Martínkovice 08/2012)
FLY 19

V1 - krajská výstava, VÍTEZ PRACOVNÍ TŘÍDY  

 

AKTIVITY:                                                                    pasení                                                                             flyball - Dajavera Fitmin Team, Fly 19


O GINUŠCE:                                                                    Naše první borderka Gina, vlastním jménem Atawa z Lantíkova je naprosto skvělá fenka plná radosti ze života a několika vášní. Asi největší Ginuščinou vášní jsou ovečky. Poprvé jsme se oficiálně vypravili na pasení v březnu 2011 a od té doby jsme v tom až po uši. Gina je mým velkým pomocníkem při práci s jehňaty na naší farmě.

Další oblíbenou činností je pro Ginuli aportování čehokoli odkudkoli. Dokud se hází, Gina nosí. Proto jsme vyrazili na Flyball. Jsme členy Dajavera Fitmin Teamu a moc nás to baví.

Gina ráda plave, běhá, hraje si, miluje děti a Bertu, dlouhé procházky a výlety. Není to ale žádný hyperaktivní blázen, který by si neuměl odpočinout. Dokáže hodiny ležet u mých nohou v pracovně, když děti spí a já pracuji na počítači. Je moc milá k lidem a dětem a naprosto nekonfliktní k jiným pejskům. Gina je naše sluníčko.